סוגי חולצות לחיילים

פרסום סנטר מצדיעה לחיילי צהל ומדפיסה סמלים לכל היחידות בצבא. אנו מחזיקים מבחר גדול של חולצות טריקו, דרייפיט (מנדפות) וחולצות אמריקאיות לסיום קורס, סוף מסלול, מסע כומתה או לכל אירוע באזור הצפון והמרכז.

חולצת דרייפיט עם הדפסה איכות מעולה, 100% פוליאסטר שנותנת הרגשה אורירית ונעימה ושומרת על החיילים רעננים, במבחר צבעים גדול.

חולצת טריקו 100% כותנה עם הדפסה, איכותית, עמידה לאורך שנים ונוחה מאוד ללבישה מתחת למדים, במבחר מידות ובמבחר צבעים.

חולצה אמריקאית (גוף לבן או אפור ,שרוול בצבעים שונים) עם הדפס קדימה ואחורה, מאוד נוחה ללבישה, גזרה מיוחדת ועשויה מבד 100% כותנה סרוקה.

מבצעים לחיילים:

חולצת דרייפיט עם הדפס 2 צדדים 17 ש”ח.
חולצה אמריקאית עם הדפס 2 צדדים 23 ש”ח.
חולצת טריקו + כובע עם הדפס 20 ש”ח.

הדפסת חולצות לחיילים

בין אם אתם צריכים הדפסי חולצה איכותיים לכבוד טקס סיום קורס או טקס ההשבעה, בכל מקרה אנו המקום האולטימטיבי מבכינתכם לפנות אליו. אנו בפרסום סנטר נספק לכם שירות מהלב, נוכל להמליץ לכם על רעיונות להדפסים ונדריך אתכם בנוגע לסוגי ההדפסה האפשריים.

עמידות לטווח הארוך

ההדפסים שלנו מחזיקים לטווח הארוך תודות לאיכות החולצה הגבוהה עליה אנו מדפיסים, לצד הצוות המיומן שלנו אשר יודע את עבודתו נאמנה. הצוות שלנו מבין כיצד לגשת לפרויקטים של הדפסה על חולצות בכמויות ענק, ובו בזמן לשמור על הדיוק המקסימלי בהדפס של כל חולצה וחולצה.

כך שאנו יכולים להגיד לכם שאתם יכולים להיות רגועים במידה ואתם צריכים הדפסה על חולצות לחיילים, היות והגעתם למקום הנכון, חברת פרסום סנטר – שירות אדיב.

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס